Üçsarrafiyeak Ziraat, kültür makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Art Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri bâtınin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına onat olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Reva cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde gıda üretimi, giyecek ve barınma âlemını katkısızlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel kültür halletmeye sarrafiyeladı fakat günümüzde toplumun sadece çok önemsiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını karşılayacak zirai üretimle mücadelemaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan dilek ve kültür sektörünün tedricen çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuşdolaşma. Teknoloji ile yanında vüruten kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri üzere ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana için değişiklıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. üste sadece kültür sektörü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile tedricen artmaktadır.

Üçsarrafiyeak Ziraat , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve mürtefi üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en güzel hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çhileışanı ile devim bilimi ve hâllü insanoğlu deposuna sahip olan Üçsarrafiyeak Ziraat, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen araba üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış değer sağlayan Üçsarrafiyeak Ziraat; çok Ar-Ge çhileışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını sabah akşam yükseltmektedir. Kesiksiz ilerleme ve sıfır kusur üretim sistemi, Üçsarrafiyeak Ziraat ürünlerinin hem habitat içre hem bile habitat dışında güvenilerek kullanılmasının sarrafiyelıca nedenidir. Üçsarrafiyeak Ziraat, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçsarrafiyeak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin onat ve muvazeneli bir şekilde tevziını katkısızlar.
Gübreyi yerinde ve doğruca bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile fuzuli kemre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mahsuldar bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde henüz azca efor kullanma ederek çok henüz katkısızlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın fuzuli olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sayesinde çok henüz katkısızlıklı lafır ve toprağınızdan henüz bir araba sonuç ve sebzevat elde etmenize yardımcı olabilir.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bâtınin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz mahsuldar bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en makro ihtiyaçları olan besin maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin tasarrufı konusunda çok önemli ve ilgi edilmesi müstelzim bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz mahsuldar sonuçlar elde edebilirsiniz.

Üçsarrafiyeak Ziraat olarak bir sair ürünümüz olan Traktör Art Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine haiz olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dünya seviyesinden haiz olmak ve bekleyen bir damperli kamyona ya da örtüsüz bir trap haksına teslim etmek bâtınin münteşir olarak kullanılır. Art yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden haiz olmak mümkündür. Art yükleyiciler ekseriyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi dünya seviyesinden haiz olmak bâtınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap haksı üzere alanlara teslim etmek bâtınin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıeşlabilir bir demetlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğaksiyontirilebilir ve birgeniş ağababaşmanla da ferahletilebilir. Temel deşenler ekseriyetle hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çhileıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da faaliyet ettirilir. Teleskopik konveyörlara için oranla sakıt maliyetleri ve çok uygunlükleri bile eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler bâtınin tercih edilebilecek birgeniş üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem yükselmek hem bile kalite olarak üstünlük katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden Üçsarrafiyeak Ziraat’ın eğin yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek haber sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin derç ve balyalama aksiyonlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu gestaltlması aksiyonlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçsarrafiyeak Ziraat olarak Ot Cem Tırmıkları da kültür makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Yeygi katışık makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları iaşe sırasında iş engelünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında ilgi etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine ilgi edilmediği ahit hayvanın benzinü ve etinden randıman hileınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak iaşe sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim bütün gıdaları yekta seferde alabilir ve henüz güzel beslenebilir. Yeygi karmanın gestaltlması hayvanın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek henüz güzel beslenmesine böylelikle henüz bir araba randıman almanızı katkısızlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Yeygi Karma Makinaları da Üçsarrafiyeak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçsarrafiyeak Ziraat olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile olduğu üzere en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (Standart) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi gestaltsı ensesi kalın ve mahsuldar bir zirai üretim bâtınin makro avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı bâtınin önemli bir köprü aksiyonlevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz güzel durumlara gelmesi bâtınin zirai ihracat noktasında Üçsarrafiyeak Ziraat olarak bütün çhileışanlarımızın ulamasıyla yanında
Üçsarrafiyeak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları veya devamını görmek için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir