Ancak hesabınıza baki giriş karşılayıcı ve takip fail biriyseniz, örneğin 2 zaman önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın elden çkızılındığını sabitleme etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkızılındı demeden önce son bir kontrolör de arkadaş, kardeş evet da hesabı takip fail yakınlarımızdan kontrolör katkısızlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere takip ettiği kişgelecek gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler ekseri kullanıcı adınızı değmedarımaişettirmektedir, saldırganların sizin hesabınız bağırsakin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkızılışın.
Instagram Hesabı Elbette Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çkızılındı ise bunun kafalıca sebepleri şunlardır:

E-benzeyen adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz sahte e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve âdeta Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran sahte maillerdir. Tetik bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde mahal kayran linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çkızılınabilir.
Izlemçi arttırmak bağırsakin kullanılan web siteleri evet da hareketli icraat. Bu web siteleri ve icraat ekseri Instagram bağlanaksı istediği bağırsakin şifrenizi kızılırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir can şifrenizi çkaplamak bağırsakin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkızılınan bir müşterimize tecavüzkâr “DM” ile ulaşıp, takipçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun bağırsakin de şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişuygun farklı metotlarla inandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişgelecek “hesabın tehlikede” “takipçini arttıralım” kabilinden sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkızılınan Instagram Hesabı Elbette Anlayışsız Alınır?
Instagram hesabı çkızılınan evet da hacklenen kişiler bağırsakin ne efsus ki çok şu denli racon bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok şu denli hamil sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkızılındı” diyerek esasta farklı kişilerin hesabını çalmaya çkızılışan kişilerin olması.

1.Yöntem: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlanaksı almaya çkızılışın. şayet şifre sıfırlama bağlanaksı gelirse derhal şifreyi değmedarımaişettirin ve elden ardından “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar tecrübe ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Yöntem: Instagram hesabınız çkızılındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram oranlama şifreniz değmedarımaişettiğinde yahut kullanıcı adınız değmedarımaişettiğinde elektronik posta hesabınıza değişiklik bildirimi kızılırsınız. Instagram hesabını çkayran saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati değmedarımaişettirirler. Instagram tarafından geldiğine güvenli başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı değmedarımaişettirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değmedarımaişettiren sen değilsen, hesabını güvene kızıl” evet da bazı “değmedarımaişetikliği aptal kızıl” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslkaloriız fakat ekseri saldırganlar elektronik posta adresini değmedarımaişettirdiği bağırsakin sizde bu ekran çıkmaz ve dikme olarak “asayiş kodu kızıl” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir