Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Ilkin mert iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla karı iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical muhtevain üretilen daha şekersiz modelleri bile mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının dunya kaymasını kösteklemek muhtevain elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde eksik etek vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu aptalfedildi. Ve bu asırdan sonrasında hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya kellelandı. Hatta unutulmaya yüzey tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri engelsiz ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi destek katkısızlanırdı. Bir başka Avrupa geleneğinde ise, gelinin çmuhtevaek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine dosdoğru fırlatması o dönemlerde jartiyer ile alay malay gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler cemiyet raksında çiftlere eşlik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birhayli mert dergisinde eksik etek vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabil iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile yan almaya kelleladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle alay malay kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evvelden bile olduğu kabil beyazdır. Siyah ve pembe kabil renkleri bile ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olası olduğu derece enikonu olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişyeğin huzursuz etmemesi gerekir. Moda kolü daha çok jartiyeri yekta sunum olarak satmanın birlikte birhayli ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birhayli üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen trupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen fakat yavaş yavaş liberalleşmeye dosdoğru giden seks oyuncaklarının satın aldatmaınmasıyla alakalı olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve konuya mesafe iletmek muhtevain dundakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri süresince özellikleri açısından başkalık gösterse bile üs kellelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bağlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları yekta başına yahut bir partnerle her evetştan âdem aracılığıyla çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince günümüzde ve dünya genelinde en çok satın aldatmaınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına nazaran seks oyuncakları sağlıksız, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına nazaran ihtiyaç, hayata renk vermek muhtevain bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini ehliyetsiz hissetme duygusu yahut mağazada bildik birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevimsiz kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop işlerinde gizli olduğu muhtevain satın aldatmaırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten zevk alan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç duymak, tabularla sürmek temelı seks oyuncağı işlerinde hüsranla özetlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre girmek, kârlevselliği için bili edinmeden satın girmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok kupkuru yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek muhtevain yetişkin çaba tüketme etmelidirler. Başkaca; daha çok vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, alfabelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları muhtevain seks shoplardan aldatmaışbilgiş daha hafif ve abat olmaya kelleladı.

Evvelden seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks yaşantıında yaşanan sorunların tartışılması, mevzuşulması utanç duygusunu pozitifrdığı muhtevain ihtiyaç olsada satın aldatmaımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin sakatlıklığına düşünce getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar dirlik problemi olarak ikrar edilir, insanlar cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. Diğer taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete nazaran eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel bol bolamat düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Kadınlar, sex shop işlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, yaşantıına dinçlık vermek, daha yeğin bir orgazm sürmek yahut seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir beden sergilemek muhtevain sex shoplardan aldatmaışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş altı bireylerin sex shoplardan işi haram olup çevrimiçi sitelerin methalinde bu uyarı binalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını kollamak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında yetişkin vürutmeler ve eşeysel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum dosdoğru olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri yekta şey kaldı o da önsezi. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut daha önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile alay malay size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, kârleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun zevk haritasını çıkarmakta berenarı tesirli ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasten ve ona nazaran faaliyet ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha sık seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu kârin en hafif yolu. Başkaca seks esnasında konuşmak çok önemli. Sakın iletişim kurmaktan ve mevzuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en etkili seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne derece huzursuz edici olduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis yüzeyüğünün penisinizi sıkarken anlamsızgirmek muhtevain muhtevainizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yapmış olursanız binan seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir köstek tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları daha yeğin seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yeğin bir seksin sonu zahmetlilü bir orgazm ile özetlanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu alfabeyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir