MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çabukluk kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı baştan aşağı karşıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden pratik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta genel ağ sitesi üzerinden ilişkin taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada pratik üzerinden neşriyat yapan pratik muhtıra yüzlerce sayaç dinlenerek ülke nedeniyleünde İslamiyet’in daha hızlı teşhisnmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla binalarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde habitat haricinde yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilişkin videolar yayınlar yaparak habitat haricinde bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi binayor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce lafız ettiriyor. Eserin bu denli kuvvetli olduğu bilinmiş olduğu dâhilin pratik ve başka sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya arkasında olmak isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lafız ettiren pratik bihakkın görülmeye paha. İnternet sitesi baştan aşağı hareketli uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği dâhilin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda genel ağ sitesi sakır sakır vüruttirilmekte ve kullanıma daha yarar bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan çav sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en dobra şekilde simgeleme edilmeye çalışılmaktadır.

Devir içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce beşer hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en dobra şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu pratik marketlerden bakmış olduğunız devir uygulamanın puanının ve indirilme oranının ne denli yüce olduğunu görebilirsiniz. Buda ummak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında bihakkın esaslı bir iş çıkadınp insanlara en dobra şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir