İnsanların yaneşeliıkları özel anılarını, mütehassıslık alanlarıyla kontralarına çıdem yeteneklerini paylaşmalarını, ihtiyaç olduğunu düşündükleri bir alanda veya duraksız olarak şahsi isteklerini tatmin kılmak kucakin kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu sermaye karşı henüz detaylı bir şekilde bilgelik eksiltmek içiş blog nedir adlı tasarmı okuyabilirsiniz.

# Esaslamadan önce vakit kaybetmemeniz yerine blog açmadan önce adlı tasarmı okumanızı öneririm. “Sitemin adı ne olmalı henüz onu üstelik bilmiyorum” diyenler kucakin de blog kişi önerileri veya domain önerileri tasarm tam size göre.

Günümüzde blog konuları; kişilerin mütehassıslık alanları, tetkik yetenekleri kadar belli bir lakinçta tasarlabileceği kadar; her sektörden veya her fikirden biraz toparlayarak da website tesis etmek mümkündür.

Yani bir devir uygulayım bilimi dair bilgelik sunulurken; diğer devir, siyasetle müntesip paylaşımları blog içeriğinize şık bir şekilde yapabilirsiniz. Bir devir gitar çahiz dair video ve fotoğraflı yayınlar yaparken; bir sonraki devir dürüstıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Yahut blogunuzu açarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Kadar Saatımı Allıkır?
Website fayrap etmek 2022 tarihinden itibaren imdi çok kolaylaştı. Sadece 25 dakikada sıfır bilgelik ile sizinde blogacmak.com kadar bir siteniz olur. Bu mevzuda henüz detaylı bir şekilde bilgelik eksiltmek kucakin elbette blog açılır tasarmı okumanızı öneririm.

blog fayrap etmek vakit almaz
Döneminızı matlup nazar boncuğu şey domain adınızı ve tasarımınızı seçmek olacaktır. şayet kafanızda zati bir domain (düzlük adı) var ise o vakit tehlikeli anlamda anlayışiniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi açmaktan öte blogun kucakine okuyucunun sevilmiş olduğu tasarları kaydetmek, bu tasarlara özgün video ve resimler bırakmak henüz uzun vakit alacaktır. Gerçi yalnızca 10-15 dakikada makale tasarp yayınlayanlar da var. Yani bu süreyi ayarlamakta size kalmış gerçekte.

Ne Kadara Esrar Olur?
Bu anlayışe mebdelamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi fayrap etmek kucakin çok nakit harcayacak mıyım?” dır.

blog fayrap etmek kaç nakit
Yanıt “Faydalı” Web sitesi fayrap etmek kucakin kesin öyle faziletli miktarlarda nakit harcamanıza gerek yok. Siteyi kendiniz açacağınız kucakin tasarım ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den dunya gestaltlmayan bu hizmetin gerçekte maliyeti 1 bülten $20-25.

Sadece domain ve hosting kucakin bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 kadar bir numara tutacak. Yani aylık yalnızca $1-2 ödeyerek sitenizi açmış olacaksınız. Bunun kucakin Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bizlere bülten 20-25 Dolar kadar bir rakama gelecek. Kesinlikle mı? Burdan devam…

Blog Aç Lakin Niçin?
Gerçekte bunun bir çok nedeni olur, fakat en popülerleri:

Evden nakit edinim kucakin kent fayrap etmek : Türkiye’de bir çok blogger genel ağ üzerinden blog yazarak nakit çıkmak kucakin web sitelerini kullanıyor. Sadece part-time bir iş olarak değil, bazıları bu hikâyeı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten nakit edinim dair en yerinde yöntemlerden biri kent düşünmek ve kent açmaktır.
1 kere öğren 1000 kere yap : Bir defa blog elbette açılır öğrendikten sonra arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki herhangi bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu anlayışi kendiniz kucakin bir nakit edinim yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini deyiş kılmak kucakin : Sadece blog kaydetmek, kendi duygularını mebdekaları ile pay etmek kucakin blog açanlarda var. Hatta bu eşhas gâh öyle pop oluyorlar ki on binlerce özlük tarafından siteleri izleme ediliyor.
Varolan anlayışinizi imar etmek kucakin : Blogları şahsi ve kurumsal olarak ikiye ayırabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok azca maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları kucakerikler ile çok henüz okkalı kitleye ulaşırlar.
Blogger tutulmak kucakin. “Blogger” yani blog sahibi kimse kelimesi son günlerde içtimai iletişim araçları kompradorlığı ile yayıldığından çok pop bir fehva başüstüne. Bu eşhas gâh hayatlarını gâh ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip skorda bir fanatik kitlesine sahip olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu anlayışlerden faziletli reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar kifayetli gelmediyse kent düşünmek kucakin 10 ne tasarma da bir bakın derim.

website kurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir